Svaz chemického průmyslu České republiky - DACHSER Czech Republic a.s.

DACHSER Czech Republic a.s.

dachser intelligent logistics
 
DACHSER Czech Republic a.s.
Huťská 272
272 01 Kladno
tel.: +420 312 291 811
IČ: 27090833
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
web: http://www.dachser.cz

Kompletní logistické služby z jedné ruky

DACHSER Czech Republic a.s. působí na trhu logistiky a zasilatelství již od roku 1992, kdy byla založena společnost E.S.T. a.s., poskytující služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní kamionové spedice, skladování a celních služeb. Portfolio společnosti bylo postupně rozšířeno i o služby v oblasti letecké a námořní dopravy. V roce 2004 se E.S.T. stala exkluzivním partnerem společnosti DACHSER pro Českou republiku, v roce 2006 uzavřela smlouvu o joint venture s mezinárodním poskytovatelem logistických služeb DACHSER a začala vystupovat pod jménem DACHSER E.S.T. a.s. Proces integrace byl završen rozhodnutím o přejmenování společnosti na DACHSER Czech Republic a.s. s účinností od 1. 1. 2010.

Společnost disponuje přes 43 000 m² distribučních a překládkových skladových ploch po celé republice. V České republice má DACHSER osm poboček –  Kladno, Ostrava, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Břeclav, Praha (oddělení letecké a námořní spedice na letišti Praha-Ruzyně) a pobočku DACHSER Cargoplus. V Kladně sídlí také centrála a management společnosti. DACHSER u nás zaměstnává přes 315 lidí, kteří představují spojení znalostí  českého trhu s mezinárodními zkušenostmi v oblasti logistiky.

V roce 2012 dosáhla společnost DACHSER v České republice celkového obratu ve výši cca 1,573 mld. Kč, což představuje přes 633 tis. přepravených zásilek a 373 tis. tun přepraveného zboží. Pozemní doprava se na celkovém obratu podílela více než 85 procenty, zbytek činily zakázky letecké a námořní divize.

Odpovědné podnikání

  • Hlásí se k plnění principů Responsible Care

Responsible Care

Mapa stránek | Copyright © 2017 Svaz chemického průmyslu České republiky